47-ма окрема механізована бригада - з'єднання у складі Сухопутних Військ, засноване вмотивованими добровольцями навесні 2022 року з метою захисту Батьківщини від нападу агресора й повернення окупованих територій. Головна цінність бригади – життя особового складу! Переваги підрозділу – техніка (Abrams, Bradley, Paladin), сучасне західне забезпечення та зброя. Влітку 2022 року підрозділ брав участь у боях під час оборони Вугледарської ТЕС. У 2023 році бригада відіграла головну роль в прориві лінії оборони противника й звільненні населеного пункту Роботине на Запорізькому напрямку. З осені 2023 року бригада бере активну участь в боях на Авдіївському напрямку.