4-й окремий медичний батальйон 3-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України почав свій шлях з добровольчого руху під час оборони Києва у 2022 році. Разом 3 ОШБр пройшов найскладніші випробування: від Запоріжжя та Бахмута до Авдіївки та Харківщини. Згодом масштабувались у 4-ий окремий медичний батальйон, де досвід поєднується з повагою до кожної людини. У підрозділі медику дають можливість працювати професійно, а воїну - відчувати, що про нього дбають на кожному етапі. Сьогодні у батальйоні є хірургічний хаб, де забезпечують умови для того, щоб хірургічні втручання були вчасними та якісними, а лікарі мали все необхідне для роботи. Є власний Банк крові - тут не чекають на допомогу ззовні, а самі організовують роботу з кров’ю на базі медбату та проводять трансфузію саме тоді, коли це критично важливо для порятунку. Є своя амбулаторія та ВЛК - тут цінують час і здоров'я бійців: вони проходять обстеження без зайвих черг та бюрократії, у колі своїх побратимів. Є супровід та логістика - від оформлення медичної документації до забезпечення всім необхідним для відновлення. Якщо ви хочете бути там, де ваша праця дійсно має значення - долучайтеся до батальйону.