71-ша окрема єгерська бригада була створена одразу після початку широкомасштабного вторгнення росіян. Перші її підрозділи вступили у бій вже через два місяці. Відтоді загони бригади громили ворога на Донеччині, Луганщині, Харківщині та Запоріжжі. Гасло “IMMITIS” (БЕЗЖАЛЬНІ) наші воїни доводили не раз. Шеврони - спочатку із вепром, потім із Симарглом - наводили жах на ворога: були випадки, коли росіяни кидали позиції лише дізнавшись, що проти них стоїть бригада єгерів. Через пів року після створення підрозділ перейшов у підпорядкування Десантно-Штурмових військ і його бійці воювали на найгарячіших ділянках фронту. 71-ша ОЄБр відзначилась у битвах за Бахмут, Часів Яр, Роботине, Вербове, Новопрокопівку та Авдіївку. За це підрозділ був нагороджений бойовим прапором та стрічкою “За Мужність та Відвагу“.